Doplňujeme všechny složky oddílu

 Po jarní koronavirové pauze se k tréninku nevrátila celá skupina závodnic II. a III. ligy. Byla to výborná parta děvčat, držely ve všem spolu, takže i k ukončení závodní činnosti došlo u všech společně. Za předvedené výkony a snahu jim patří velký dík.

 Uvolnil se nám tím ovšem prostor pro nová závodní i nezávodní družstva. Pro doplnění členské základny nyní přijímáme všechny zájemkyně a zájemce bez ohledu na věk či aktuální výkonnost. Důležitější je touha se zlepšovat a něco pro to udělat. Ať už se někdo chce dostat na závodní úroveň, udělat něco pro své zdraví, nebo si jen vylepšit postavu a držení těla.

 Pro každého připravíme individuální plán vzhledem k počátečnímu stavu. Základní přípravou projdou všichni od přípravky, nezávodní skupinu, až po nejlepší závodnice.

 

12. 10. 2020:

Veškeré tréninky jsou až do odvolání zrušeny. Naplánovali jsme sice cvičení venku v doporučených počtech, ale vzhledem k novému vývoji nelze uspořádat ani to. Jakmile bude možnost naplánovat cvičení, objeví se v rozpisu tréninků. Všem přejeme hlavně zdraví a pevné nervy v těžké době.